Spoilery o jednotlivých postavách

1. září 2007 v 14:18 |  Sběratelé Kostí
  • Postava Zacka Addyho (Eric Millegan) odjede sice do Iráku, ale během 3.série se vrátí zpět. Eric k tomu řekl: "Nechci odhalovat příliš mnoho, ale pošlou ho domů docela brzo. Předpokládalo se, že v Iráku zůstane déle, ale nestalo se tak a my budeme v seriálu zkoumat, proč k tomu vlastně došlo a jak se kvůli tomu cítí."
  • Angela a Hodgins se loni nevzali a i když svatební plány vyzněly do ztracena, byl k tomu určitý důvod. Epizoda, která předcházela žádosti o ruku, byla z vysílání stažena kvůli podobosti se střelbou na Virginské univerzitě. Ale jak řekl TJ Thyne, který hraje Hodginse,: "Nemyslete si, že milostná hra je u konce. Myslím si, že Hodgins Angelu hluboce a vášnivě miluje. A udělá cokoliv pro to, aby pokračoval v dvoření a okouzlování a dělání dojmu, jen aby si ji udržel, protože ji opravdu ještě nemá."
  • Publikum se zamilovalo do Stephena Frye jako Boothova psychiatra doktora Gordona Wyatta. Hart Hanson řekl, že si ho lidé ze seriálu také zamilovali a že by chtěli, aby se vrátil, jenže kvůli nabitému Stephenovu rozvrhu k tomu nemusí v nejbližší době dojít.
  • Určitě se ale dočkáme Ryana O'Neala jako otce Bones. K němu Hart pronesl toto: "Ryan O'Neal je velká, velká filmová hvězda a my ho máme v našem seriálu. A nemůže to být už lepší. Máme ho rádi." A když už se bavíme o otcích, tak producenti doufají, že se jako Angelin otec vrátí Billy Gibbons ze ZZ Top.
  • A co čeká Bootha a Brennanovou? Jak dlouho můžou vydržet bez sebe a co se stane, když se dají dohromady? Zničí to celý seriál jako se to stalo v Moonlightingu? Jeden kritik se na tuhle otázku zeptal a Hart Hanson odpověděl takto: "Doufám, že jsme dost zruční na to, abychom dokázali co nejvíce oddalovat chvíli, kdy je uvidíme jako pár. Ale, víte, je to už třetí série.. Myslím, že by se už mělo radši začít něco dít."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Markéta Markéta | 2. srpna 2008 v 13:48 | Reagovat

máš dobrej blog, ale blbě se čtou ty texty

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama