Sedmé nebe

12. července 2007 v 15:37 | Nika |  Seriály
Ruthie Camdon-Mackenzie Rosman
Simon Camdon-David Gallagher

Lucy Camdon Kinkirk-Beverley Mitchell

Mary Camdon-Jessica Biel
Matt Camden-Barry Watson
Annie Camden-Catrine Hicks
Eric Camden-Stephen Collins
O Sedmém nebi:


Název:7th Heaven


Překlad:Sedmé nebe


Vysílání:1996-2006


Země:USA


Tvůrce:Brenda Hampton


Žánry:Rodinný
Drama
Popis
Vcelku klasický americký rodinný seriál, jehož příběhy se točí kolem slastí a strastí v životě reverenda Erica Camdena, jeho ženy Annie a jejich velmi početné rodiny.

Nejstarším z Camdenových dětí je Matt, na začátku seriálu student střední školy a ochránce mladších sourozenců. Nejstarší dcera, Mary, je taktéž studentka střední školy a kromě hraní basketbalu také ráda radí mladší sestře Lucy se vztahy a jinými problémy. Simon je druhý nejmladší, šarmantní kluk chodící na základní školu. Často se stará o mladší sestru Ruthie, které pomáhá se vším, co jí v jejich 5 letech může na světě potkat.
Kromě lidských členů je v rodině ještě pes Happy, který v některých dílech zaujímá jednu z hlavnějších rolí.
Jelikož jsou v rodině děti různého věku, seriál je hned od záčátků více rozmanitý a dělí se na větší množství "životních příběhů". Potýkají se samozřejmě s různými problémy, které ovlivňují zápletky jednotlivých dílů. Kromě rodiny samotné jsou zde samozřejmě jejich příbůzní, kamarádi a známí ve větších či menších rolích. Během seriálu se rodina dokonce ještě o další dva členy rozroste.

Jelikož se seriál natáčel více než 10 let, je na postavách velmi dobře vidět jejich dospívání a fyzický i psychický vývoj.

Seriál byl nominován mimo jiné na cenu Emmy, získal také 25 jiných cen z oblasti televizní tvorby a na dalších 45 byl nominován .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MarcoK MarcoK | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 13:16 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama