Epizody - 2.řada - 16.díl

30. června 2007 v 18:07 |  Sběratelé Kostí
Vykostěná nevěsta v řece
"Dovolená Brennanové a Sullyho je přerušena poté, co tým narazí na případ ženy, jejíž tělo bylo nalezeno bez jediné kosti"

Booth pokazí romantickou dovolenou Brennanové a Sullyho, když dorazí s člunem do přístavu a odtáhne Brennanovou na místo činu v řece, kde bylo nalezeno tělo ženy bez kostí. Tělo pro celý tým znamená oživení, když se snaží zrekonstruovat ženinu kosterní strukturu bez pomoci jakýchkoliv kostí.Brennanová, která se chce nedočkavě vrátit k Sullymu, zvažuje, zda je její účast u případu vůbec nutná, ale při absenci kostí nevidí důvod být jakkoliv zapojena. Zack, Hodgins a Cam se pokoušejí zrekonstruovat kostru oběti, což je úkol jak obtížný, tak i strašidelný. Během jejich práce Cam objeví jednu jedinou zbývající kost v rozpáraném těle, což je pro Bootha pádný důvod, aby znovu narušil dovolenou Brennanové a Sullyho a přivedl Brennanovou zpět do Jeffersonského Institutu.Booth vyšetřuje mezinárodní společnost, která dodává nevěsty, a také bývalého ženina snoubence, ale ten se rychle vyhne vyšetřování. Když další stopy v případu vedou k neobvyklému starobylému asijskému rituálu, který zahrnuje pohřbení kostí neprovdané ženy s kostmi svobodného muže jako určitý druh posmrtného svatebního obřadu, Brennanová a Booth si uvědomí, že hledají vraha, který ženu nalezenou v řece zabil, aby její kosti použil pro tento kosterní obřad.
Mezitím Sully udělá Breannanové nabídku, kterou jí přinutí udělat důležité rozhodnutí o jejich společné budoucnosti - nabídku, která ji překvapí a na níž není v žádném případě připravena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama